Jeśli chcesz nauczyć się języka obcego, nie tylko uczyć
wybierz mądrze.

Wybierz Target School

Kadrę szkoły TARGET tworzą młodzi, ambitni lektorzy, którzy szkolili się pod okiem doświadczonych nauczycieli, w szczególności Pani Małgorzaty Wójcik, założycielki szkoły, otwartej już w 2004 r.

To Pani Małgorzata stworzyła podstawy systemu uczenia w szkole Target oraz określiła kierunki rozwoju lektorów. Obecnie właścicielem szkoły Target jest Pan Bartosz Rólski, który stale współpracuje z Panią Wójcik, by mogileńska szkoła językowa mogła utrzymywać profesjonalny poziom, łącząc tradycję z nowoczesnością.

Naszą misją jest uczenie języków obcych w przystępny sposób, aby efektem tej nauki było swobodne komunikowanie się w wybranym języku na najwyższym poziomie.

1342

0

Zadowolonych
Absolwentów

4278

0

Przeprowadzonych
lekcji

17

Lat
Doświadczenia

Dlaczego warto nas wybrać?


Świetna atmosera

Nasza szkoła to nie tylko intensywna nauka, ale też doskonała atmosfera na zajęciach!

Dbamy o to, by słuchacze nie czuli się u nas jak na typowej lekcji.

Obchodzimy tradycyjne święta związane z krajami anglojęzycznymi, organizujemy szereg zabaw, a podczas każdej lekcji stawiamy na naukę poprzez ciekawe ćwiczenia.

Co najważniejsze, bardzo lubimy każdego z naszych słuchaczy i chcemy, by czuł się u nas swobodnie.

Oferta dla każdego

Nauczymy języka każdego! Bez wyjątku. Szkoła Target jest otwarta na słuchaczy!

Szkoła Target jest otwarta na słuchaczy! Naszą misją jest spełnianie potrzeb lokalnej społeczności pod kątem nauki języków.

Standardowo prowadzimy kursy dla dzieci, młodzieży szkolnej, kursy maturalne oraz kursy dla dorosłych na różnych poziomach zaawansowania. Uczymy języka angielskiego i niemieckiego.

Dodatkowo oferujemy także kursy dla firm (również w zakresie języka specjalistycznego), które mogą odbywać się w naszej siedzibie, jak i Twojej firmie.

Jeśli musisz przygotować się do jakiegoś egzaminu, chcesz rozpocząć pracę, która wiąże się ze znajomością języka – skontaktuj się z nami! Z pewnością

Grono wyśmienitych lektorów

W naszej kadrze nikt nie jest przypadkowy! Lektorzy, którzy prowadzą kursy, to wieloletni, doświadczeni nauczyciele, dla których nauczanie języka jest pasją, nie obowiązkiem.

Gwarantujemy, że jesteśmy dalecy od typowo szkolnego podejścia do nauczania, w naszej pracy stawiamy na intensywną naukę komunikacji w wybranym przez Was języku oraz nieszablonowe podejście – uczymy poprzez zabawę, wykorzystując najnowocześniejsze metody edukacyjne.

Przekonajcie się, że naszych lektorów nie da się nie lubić. Szkoła Target to grono profesjonalistów.

Najlepsza cena

Jesteśmy najstarszą szkołą językową w Mogilnie i okolicy. Mimo renomy, jaką się cieszymy, każdego roku dbamy o to, by lekcje w szkole Target były dostępne dla każdego.

Stawka za godzinę nauki zawsze jest najniższa w mieście! Dodatkowo oferujemy różne sposoby płatności – ratalna, semestralna itp. Wszystko po to, by nauka nie obciążała Twojego domowego budżetu.

Skontaktuj się z nami w celu przedstawienia szczegółowej oferty!

Przyjazna lokalizacja

Sprawdź, gdzie uczymy! Najstarsza szkoła językowa w Mogilnie – Target School – swoją siedzibę ma od lat w tym samym miejscu, blisko centrum, a jednoszcześnie w miejscu z dobrym dojazdem.

Ul. Niezłomnych 1 to miejsce, które oferuje słuchaczom duży parking.

Jeśli musisz dowieźć swoje dziecko, z pewnością zorganizujesz sobie czas oczekiwania – możesz spędzić go w naszej szkole, lub skorzystać z sąsiadującej z nami infrastruktury – w pobliżu znajduje się hala sportowa, basen czy markety.

Lata doświadczenia

Uczymy w Mogilnie już od 16 lat! To czas intensywnych zmian w podejściu do nauczania języków. Dbamy o to, by zawsze reprezentować najwyższy poziom.

O naszej skuteczności świadczy fakt, że zaufało nam już kilka pokoleń słuchaczy, którzy regularnie do nas wracają, a nasze grupy zapełniają się w ekspresowym tempie.

Zawsze jednak znajdziemy dla Ciebie miejsce!

Zaufaj profesjonalistom, którzy 17 lat tworzą niezawodną markę – wszystko po to, byś w najlepszych warunkach nauczył się języka obcego.

Bardzo dobra szkoła. Korzystałam zarówno ja, jak i córki. Wszystkie zadowolone, zwłaszcza młodsza. Chodzi na lekcje z radością. Polecam!”

Hanna Niedziela

Z kursów w szkole target korzystam regularnie w grupie dorosłych, aby nie stracić biegłości w porozumiewaniu się po angielsku. Uważam, że to najlepszy wybór, nauka przebiega w sposób profesjonalny, w świetnej atmosferze, moje umiejętności językowe są na coraz wyższym poziomie. Polecam w 100%.”

Katarzyna Barczak

Od lat współpracujemy ze szkołą P. Rólskiego Target School, lektorzy pomagają nam w tłumaczeniach, pomagają przygotować się do rozmów z rosyjskojęzycznymi kontrahentami, zawsze współpracujemy w dobrej amtosferze, a nasze rozmowy z klientami przebiegają dzięki nim na wysokim poziomie. Szkoła Target to idealny partner biznesowy!"

Smaki z Kujaw
Sady Barczak

Współpraca ze szkołą target była najlepszym wyborem w kwestii przygotowania do rozmów z obcojęzycznymi klientami. Dzięki lekcjom w szkole, mogliśmy przeprowadzić profesjonalne rozmowy, które zakończyły się sukcesem. Z pewnością jeszcze nie raz podejmiemy współpracę w celu polepszenia naszej znajomości języka!"

Jakub Sobecki
Sobecki - Doradztwo agronomiczne

Wybór szkoły językowej Target jako szkoleniowców dla pracowników był zdecydowanie najlepszym wyborem. Lektorzy poprowadzili profesjonalne kursy dla moich podwładnych, uwzględniając specyfikę języka branżowego. W pełni polecam!"

Łukasz Rólski
Euro-Solution

Na codzień w naszej firmie pracujemy z ludźmi z całego świata. Dzięki lekcjom Target School bariera komunikacyjna zniknęła całkowicie. Zajęcia są bardzo ciekawe, a kadra to sami profesjonaliści.”

Dominik Nowakowski
www.grinddev.pl

Nasza strona korzysta z ciasteczek, aby jej działanie było jak najlepsze dla Ciebie. Korzystanie ze strony wiąże się z Twoją zgodą na ich użycie.
Czytaj więcej